Gegužės pradžioje  UAB „Marijampolės autobusų parkas“ vairuotojai  turėjo galimybę išbandyti bei įvertinti demonstraciniais tikslais pateiktą autobusą IVECO Magelys.

2016 „Metų autobuso“ titulu įvertintas naujasis „Magelys“ atlieka flagmano vaidmenį IVECO autobusų gamoje. Su juo gamintojas taikosi į prabangiausią turistinių autobusų sektorių, kur ypatingai svarbu ne tik išvaizda, bet ir patikimumas bei kokybė.

51 sėdimos vietos „Magelys“ išsiskyrė gausia ir prabangia įranga: sumontuotos ergonomiškos šviesios odos sėdynės, labai kokybiškos salono apdailos medžiagos, trys vaizdo monitoriai, šaldytuvas, kavos aparatas ir kitos malonios smulkmenos. Vienas  iš išskirtinių „Magelys“ bruožų – šoniniai apžvalginiai (panoraminiai) langai, kurie suteikia šviesumo ir erdvumo pojūtį (tokio sprendimo nesiūlo joks kitas gamintojas).

Vairuotojo darbo vietoje ne tik patogiai išdėstyta valdymo bei kontrolės įranga, bet ir galinio vaizdo kamera bei navigacija. Autobuse taip pat įrengta važiuojamosios kelio juostos stebėjimo sistema, kuri užtikrina nuolatinį vairuotojo budrumą kelyje.