APIE MUS

APIE MUS

UAB Marijampolės autobusų parkas

Uždaroji akcinė bendrovė „Marijampolės autobusų parkas“ buvo įregistruota 1992 m. Šiuo metu įmonėje dirba virš 50 darbuotojų. Įmonės buveinė yra Gamyklų g. 9, LT-68108 Marijampolė. Vežame tiek tarpmiestiniais maršrutais Lietuvoje, tiek vietiniais Marijampolės miesto ir priemiesčio maršrutais.

Paskutinės naujienos

Naudodamiesi mūsų puslapiu, sutinkate su slapukų naudojimu.

Apie mus

Maršrutas Marijampolė - Kaunas
Maršrutas Marijampolė – Kaunas

Marijampolė yra įsikūrusi transportui svarbioje vietoje, tad susisiekimas visada buvo svarbi miesto istorijos dalis.

Uždaroji akcinė bendrovė „Marijampolės autobusų parkas“ buvo įregistruota 1992 m. Šiuo metu įmonėje dirba virš 70 darbuotojų. Įmonės buveinė yra Gamyklų g. 9, LT-68108 Marijampolė.

Vežame tiek tarpmiestiniais maršrutais Lietuvoje, tiek vietiniais Marijampolės miesto  ir priemiesčio maršrutais.

Bendrovės pagrindinė veikla:

  • Keleivių pervežimas keleiviniu transportu Lietuvoje ir už jos ribų;
  • Autobusų nuoma;
  • Autobusų stoties paslaugos;
  • Siuntos autobusais.

Uždaroji akcinė bendrovė „Marijampolės autobusų parkas“ turi „Gazelė 2016″ sertifikatą. „Gazelės“ apdovanojimas skiriamas už greitą įmonės augimą, lankstumą ir pelningumą. „Gazelės“ ženklas tiek Lietuvoje, tiek ir kitose šalyse vis plačiau tampa kokybės sinonimu.

 

UAB „Marijampoles autobusų parkas“ plėtoja skaidrų verslą, puoselėja įmonės finansinę reputaciją, konkurencingumą, atsakomybę ir pagarbą savo verslo aplinkai.
Šiuo įvertinimu Portalas Rekvizitai.lt pažymi įmonės ekonominį verslo stabilumą ir patikimumą. Lietuvoje tokius aukštus atrankos kriterijus atitinka tik 6 įmonės iš 100, todėl tikėtina ši įmonė ateityje išliks stabili ir gebės vykdyti savo finansinius įsipareigojimus.

 

Galerija